Orman ürünleri, otomotiv ahşap iç kaplaması konusunda uzun yıllara dayanan sektör tecrübesiyle yola çıkan NEVA ORMAN, kontrplak (plywood), kereste ve diğer pek çok orman ürünü tedariğinde, kesim ve ebatlama işlemlerinde müşteri odaklı ve kaliteli çözümler sunarak yenilikçi birçok projeye imza atmayı hedeflemektedir.

NEVA ORMAN olarak, mutlak müşteri sadakati ve uzman teknik destek anlayışımızla Avrupa’dan ithal ettiğimiz geniş ürün yelpazesine sahip yüksek kaliteli kontrplak ürünlerimizi değerli iş ortaklarımıza sunmaktayız.

Avrupa’da sadece yasal ve kesin olarak sürdürülebilir kaynaklardan üretilen ürünlerimiz, treyler, otobüs, hafif ticari araç tabanı, frigorifik kasalar, raylı sistem vagonlarında, inşaat ve kalıp sektörü gibi pek çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sakarya / Erenler’de bulunan merkezimizden başta İstanbul ve Ankara gibi büyük metropoller olmak üzere tüm yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz.

Projeleriniz için satış danışmanlarımızı arayabilir veya e-posta yoluyla teklif taleplerinizi iletebilirsiniz. NEVA ORMAN satış destek ekibi sizlere en doğru ve en uygun seçimi yaparak, ekonomik çözümler sunacaktır.